Konsument może zrezygnować z towaru kupionego u nas bez podania przyczyny w ciągu 14-stu dni od daty odebrania przesyłki.  

Chcąc dokonać zwrotu błędnie zakupionej części, prosimy o jej nie montowanie, nie używanie i nie instalowanie do pojazdu i jego elementów wyposażenia.

Część musi znajdować się w opakowaniu w stanie nienaruszonym. Zwracany towar powinien być odpowiednio zabezpieczony, aby nie uległ uszkodzeniu w czasie transportu. Za właściwe wysłanie towaru odpowiedzialny jest nadawca. 

Wymogiem uznania zwrotu towaru przez nas, jest oświadczenie o odstąpieniu od umowy kupna, które stanowi wypełniony formularz zwrotu, znajdujący się na dole strony lub na życzenie zostanie przesłany w formie elektronicznej na podany adres e-mail.  Koszty dostawy zwracanego, towaru na podstawie oryginalnych katalogów OE pokrywa kupujący. 

Zwracany towar przesyłamy na adres naszej siedziby. Po otrzymaniu przez nas przesyłki wraz z wymaganymi dokumentami w ciągu 14 dni roboczych na konto klienta zostanie zwrócona równowartość odesłanego towaru.

Adres do zwrotu:

Fallwest

ul. Elizy Orzeszkowej 16/1

59-600 Lwówek Śląski

Do pobrania:

Formularz zwrotu